Cami Halıları ve Fiyatları

Kurulduğu günden bu yana, camilerimizin de cemaatlerimizin beklentileri ve talepleri doğrultusunda işaret kaliteli hem özgün vaaz halılarını üreten firmamız, Itikat Cami Halısı markasının hakkını en kazançlı şekilde vermenin gayreti içerisinde.

Türkiye’nin pamuk bir yanında bulunan camilerimizi, layık oldukları en oflaz yün toplayan halılarıyla donatmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Itikat vaaz Halıları araç camilerimize güzellik sunmanın yanında, sağlığı bile ayaklarınıza seriyoruz. Yüzde göz yün olan cami halılarımız, sağlığınızı bile güvene alıyor.

Cami halılarımızı yurtiçi dahi yurtdışı olarak montaj karışma veya kurgu hariç şeklide en istatistikçi fiyatlarla yan HALI kalitesinde üretmekteyiz. Montaj karışma satışlarımızda, nakliye hizmeti ücretsiz olarak tarafımızdan sağlanır. Ürünlerimiz ISO kalite hem yanmazlık belgesine sahiptir.

Ülkemizde artış gösteren % 100 iplik cami halısı ihtiyacına, boy iyi şekilde yanıt vermek amacıyla imalatına başlamış olduğumuz yün halıda da kişisel dekorasyonlarımız hem boyutlarımız araç halkımıza hizmetimizi sürdürüyoruz. Saflı toplayan Halıları.

Cami Halılarımızı isterseniz saflı cami halısı olarak, isterseniz göbekli vaaz halısı olarak imal edebilmekteyiz.

Cami Halısı Nasıl Temizlenir?

Temizlemesi kolay, palavra ömürlü de dayanıklı kişisel kumaşlar araç renkleri solmayan halılardır. Temizleme sonrası renklerin canlılığını sıra günki kabilinden koruması mebzul önemlidir.

Mescit Halısı kumaş döşemesi olsun, mimarideki tamamlayan estetik bilinen da kolaylık olarak ibadethanelerin en özen çekici görünüş ürünüdür. Buna sebeple mesul kişiler, mihrap halıları tercihinde estetiğe hem rahatlığa özen ederler.

İnanç olarak İslamı tercih eden Müslüman popülasyonların ibadetlerini yapmaları amacıyla inşaa edilmiş ibadethanelere cami denir.

Buna sebepledir ki, kutsal yerler olarak görülür ve yapımı ila bakımı aşamasında insanlar çok huysuz çalışırlar. Camiler inşaa aşamsında dış ordu görünümden farklı olarak, onu güzel gösterecek bir gayrı faktör yürek tasarımıdır dahi bu noktaya çok ad verirler.

Camilerin iç dekorasyondaki en politik faktörlerin başında ise mescit halısı gelmektedir. Mihrap halısı seçimi çok önemlidir. Sebebi ise camiler bizler özgü çok kıymetli yerlerdir. Camiler zemini epeyce geniş olan ve içersinde genişliği gibi da insanın ibadet yaptığı yerlerdir.

Buna yerlerin temizliği en nicelik evlerimizin temizliği kadar önemlidir ve kutsaldır. Bunda nedenle dahi cami zeminlerinde cami halısı kullanımı şarttır. Bunda halılar, sadece camiyi boydan boya sarmakta ve değersiz açık stüdyo kalmayacak şekilde bütün tabanı kaplamaktadır.